Ahead 2009Ahead 2009
Rengėjai

Iniciatoriai

OMNITEL mobilusis el. paštas verslo klasės telefone NOKIA E75 - tai, ko reikia greitai reakcijai į situaciją rinkoje. Naudotis mobiliuoju elektroniniu paštu dabar kaip niekad paprasta. OMNITEL ir NOKIA. Tikrieji sprendimai efektyviai veiklai.

Organizatorius

„Cesim“ - konsultavimo ir mokymo bendrovė, padedanti organizacijoms praktiškai įsisavinti verslo valdymo įgūdžius. Verslo profesionalų turnyre naudojama „Cesim“ sukurta rinkos modeliavimo metodika. Ji suteikia galimybę įgyvendinti įvairias įmonių valdymo strategijas, nedelsiant išanalizuoti sprendimų rezultatus, mokytis iš klaidų nerizikuojant realiais finansiniais ištekliais ir per trumpą laiką įgyti patyrimu ir išbandymu grįstos patirties.

Akademinis partneris

Baltic Management Institute (BMI) yra vienintelė Baltijos šalyse verslo vadybos institucija, kurios vadovų mokymo programai Executive MBA suteikta tarptautinė EPAS akreditacija. Per 10 BMI gyvavimo metų, unikalią Executive MBA programą baigė daugiau kaip 450 verslo lyderių, kurie ir toliau sėkmingai vysto savo verslą.

Informacinis partneris

„Verslo žinios“ – vienintelis verslo naujienų dienraštis Lietuvoje. Kasdien keliame sau tikslą – suvaldyti milžinišką nūdienos gyvenimo tempą ir sudėtingumą bei paversti jį paprastumu ir aiškumu „Verslo žinių“ puslapiuose. Dienraštyje pateikiame informaciją apie turnyro eigą, o savo prenumeratoriams siūlome išskirtines sąlygas dalyvauti turnyre.