Ahead 2009Ahead 2009
Naujienos
Visos naujienos
2009.05.08

„Ahead 2009“ prasidėjo atidarymo renginiu

19 komandų – tiek šiemet panoro dalyvauti „Ahead“ turnyre dėl teisės vadintis profesionaliausia metų verslininkų komanda.

Gegužės 6d. „Crowne Plaza Vilnius“ konferencijų centre turnyro dalyviai išgirdo linkėjimus elgtis drąsiai ir nebijoti eksperimentuoti. Komandas sveikino turnyro partneriai: Antanas Zabulis („Omnitel“ prezidentas), Vytenis Koryzna („Nokia Lietuva“ pardavimų vadovas), Rolandas Barysas („Verslo žinių“ redaktorius), Jurga Bendikaitė („Baltic Managment Institute“ EMBA programos direktorė).

 

Verslo profesionalų turnyro dalyviai išklausė UAB „Konekesko Lietuva“ generalinio direktoriaus pranešimą „Pasipriešinimo naujoms taisyklėms dėsningumai“. Gydytojas, verslininkas ir konsultantas Paulius Kibiša, daugiau kaip 14 m. dirbdamas prekybos, greito apyvartumo prekių, telekomunikacijų ir farmacijos srityse, pasidalino sukaupta patirtimi, kaip vadovauti kompanijoms, valdyti ir įgyvendinti pokyčius, ugdyti ir motyvuoti komandą bei optimizuoti kaštus.

 

Įkvėpimui, kitokiam požiūriui, naujų sprendimų įžvalgoms nestandartinės formos ir turinio pranešimą skaitė architektas ir verslininkas Algirdas Kaušpėdas.

 

Suskirstytos į Žaliąjį ir Geltonąjį pogrupius, komandos pasirinko verslo  strategijas ir pradėjo 3 savaites truksiantį darbą.

 

Renginio akimirkas kviečiame peržiūrėti nuotraukų galerijoje.

 

Visos naujienos