Ahead 2009Ahead 2009
Atsiliepimai

Svarbiausia mums buvo galimybė išbandyti netradicinius sprendimus. Prognozavimas ir prielaidų tikrinimas duoda žymiai daugiau naudos negu teorinių žinių įsisavinimas (tebūnie ir su praktiniais pavyzdžiais). Taip pat tai – malonios naujos pažintys su kitais turnyro dalyviais.

Aurelijus Jaruševičius
Direktorius

Turnyre ne tik atnaujinau svarbias žinias ir įgūdžius, bet ir įgijau patirties – ryžtingai priimti kardinalius sprendimus, suvaldyti kritines situacijas, glaudžiai bendradarbiauti su komanda – šiandien man tai suteikia pasitikėjimo ir tvirtumo kasdieniniame darbe.

Asta Martinonytė
Kauno filialo direktorė

Turnyre svarbiausia – analizė. Taigi, dalyvaudami mes išsiugdėm, ištreniravom puikų analitinį mąstymą, kuris labai reikalingas kasdieniniame darbe. Mokymasis – pačiam viską išbandant – didžiulė vertė, kurios drauge su savo komanda pasisėmėme projekte.

Algirdas Juozaponis
Finansų analitikas

Didžiausia nauda – daryti sprendimus visose įmonės valdymo srityse, galimybė išeiti iš savo specializacijos ribų ir labai greitai įvertinti padarytų sprendimų naudą ir teisingumą.

Gitana Bogužienė
Direktorė

Neįkainojama patirtis – modeliuojant rinką galima pamatyti, kas bus po vienerių ar dvejų metų ir padaryti tam tikrų įžvalgų realiam verslui jau šiandien.

Vaidotas Krencius
Strategijos, klientų ir marketingo departamento direktorius

Turnyre darai sprendimus, kurių realiame gyvenime negalėtum sau leisti, nes rizikuoji savo pinigais.

Giedrius Oliškevičius
Generalinis direktorius